Familja e Burrit em than “Ndrro beben ne oborr se po gerrditmi”, beba as 2kg nuk lindi se ma fshihnin buken!

Familja e Burrit em than “Ndrro beben ne oborr se po gerrditmi”, beba as 2kg nuk lindi se ma fshihnin buken! – Prsh lexues Anomime ju lutem. Jam nje femer 25 vjeqare dhe kam 2 femi hallim im esht ky ju lutem me tregoni qfar te bej jam ne proces te divorcit me burr dhe gjykata ka vendos qe ta kem nje dhom tek ish burri derisa te bej zgjidhje un ama besom qe qaq shum kam hjek te burri sa sdi tani me nuk na do perkrahje prej familjes nuk kam me thon hajde ti fmit lej po un pa fmi sun jetoj ata jan jeta ime nese i la fmit ma mir iki prej ksaj bote. Besom ka dit qe spo kam as qa mju dhan fmive me ngren jam tu lujt prej mendes sdi qfar te bej theksoj qe edhe te familja kam hjek shum kam kqyr bagti lop ara ka punu krejt mas mramti me martun me zor se than berdhogun duhet me hjek prej shpis. Naj kshill ju lutem qa me ba fmin e kam 5 muj me punu spo muj skam kujt ja la fmin edhe jam me mbules problem po kam me ba zgjithje per jet i kam humb shpresat per jet. Kur e kam lindur fmin e par kem qen bashkari me familjen e burrit normal sem ka perngu se jam msu kallabllak por ja qe em ra me shiju edhe si esht te jesh e uritur jam zgju 6 mengjes kam kqyr lop kam fshi kam la kam pregadit buk edhe kur asht ardh koha me ngren kunatat ma kan fshehur buken aq pak e kam ushqyer beben sa kam qen shtatzan sa qe as 2kg nuk lindi u friksova edhe me kap ndor kur erdha ne shtepi vetem me ni dhom kishte shporet qe un vet e nxeja qaja dru e krejt i kam ba plus em than ndrro beben ne oborr se po gerrditmi ishte dhjetori o zot nje koh pastaj kam ndet vetem ngase ish burri kishte kryer vepra te renda dhe un jetoja per vite vet me beben qe e kisha dhe familjen e burrit qe ma shum haja lot se sa buk familja asnjeher skan dasht me ndi perveq mamit ama as ajo e shkret ska pas qa me ba se kush se ka vet sdi kjo asht ni pjes qe e tregova qa kah hjek 1% vertet pom kan zemra se baba jem kurr qikat si ka dasht kur kam lind jam kan gjendje trand u dashke me nenshkru burr cila me pshtu un a beba burr sishke ishke nburg e thirren babit ju kish pas than motrav let cof paramendoni o zot un vet kam fmi qysh muj mja ba kta evladit tem qe e jap jeten per ta sdi ju lutem zotit qdo dit mem ba zgjithje pasi fmia i par i bani 3 vite vendosa me ba edhe ni fmi mu dhimke vet me shpres qe bahet mir bilem me burr por jo fati se deshi un mbeta jetime edhe pse i kam prinderit gjall mbeta pa mbeshtetje edhe pse dhash maksimunin vetem tjert me qen te knaqur me mu jam kujdes si per fmi tmi per familjen e burrit per 10 antar veq me pas ni rahati veq me qen ata tknaqt po prap se prap qas em ka ndodh saqe em kan lendu per zgjadhi edhe kta e din veq zoti askush tjeter jam tu shenu me lot ne sy spo di as qa me be ndoshta se besoni ket histori por un nuk kisha tel qe ti beja naj foto e te kisha deshmi tani ne gjykat tani me kan mundesuar gjykata ta kem ket tel dhe vendosa ta qaj hallin me ju ju lutem vetem naj kshill nga ju se smuj me perballu ma ket jet.