Luana Vjollca po vjen me emision dashurie?

Pritjes dhe kërkesave të shumta të fansave të saj po i vie fundi.

Luana Vjollca po rikthehet në ekran pas një pauze televizive me një emision të ri nën logon e TV Klan.

Ylli shqiptar ka konfirmuar rikthimin, i cili do të ndodh shumë shpejt.

Kjo pasi në videon pak sekondëshe shihet një luan (i cili padyshim simbolizon Luanën) ndërsa rreth tij në video shfaqen zemra.

KLIKO VIDEON KËTU

Sidoqoftë këtë do ta zbulojmë shumë shpejt pasi Luana në rrjetet sociale ka hedhur datën e sotme mbase për të na treguar më shumë se për çfarë bëhet fjalë dhe ne mezi po e presim.