Mark Zuckerberg po bëhet baba për herë të tretë

Themeluesi i Facebook, Mark Zuckerberg, po bëhet baba për herë të tretë.

Lajmin e ëmbël e zbuloi vet ai përmes një postimi në Facebook.

Me një fotografi ku ai bashkë me guruan u shfaqen të buzëqeshur, tregoi që do të bëhen me një vajzë.

“Shumë dashuri. I lumtur të ndaj që Max dhe August do të kenë një motër të re vitin e ardhshëm!”, shkroi në mbishkrimin e imazhit