Mozzik publikon këngën më emocionuese të momentit

Mozzik e ka publikuar projektin e tij të ri “Të dua”. Kënga i është dedikuar vajzës së tij, Hanës.

Në paralajmërimin e bërë, reperi nga Ferizaji kishte njoftuar se do të jetë kënga e fundit që ai do të flas për vajzën dhe privatësinë e tij.

Producent i këngës është kantautori, Elgit Doda, ndërsa për tekstin u përkujdes vet reperi.